Sensormatic Blog

AG Neovo PN-55H ve PN-46D Videowall’lar için Mükemmel Monitör Çözümü

ag-neovo-pn-46-cctv-monitor

AG Neovo marka PN-55H ve PN-46D model (55” ve 46”), süper ince çerçeveli monitörleri özellikle videowall ve dijital poster uygulamaları için özel olarak üretildi.

Neredeyse hiç görünmeyen çerçeve genişliği (PN-55H için 5,3mm; PN-46D için 5,4mm), LED arka aydınlatmalı her iki model monitörün de videowall üzerinde sorunsuz bütünleşik görüntü sunmasını sağlıyor. 800 nit parlaklık ile sunulan PN-55H, iç yada yarı dış ortamlardaki yüksek aydınlatma koşullarında, örneğin, alışveriş merkezlerinde, toplu ulaşım istasyonlarında ve kontrol odalarında , temiz görüntüler üretiyor. PN-46D’nin sunduğu 450 nit’lik standart parlaklık ise genel iç mekan kullanımlarında fevkalade görüntü vermek için son derece yeterli oluyor.

Her iki monitör de 10×10’luk konfigürasyona kadar kolay videowall kurulumları için yeterli kapasiteye sahiptir. Monitörler, kusursuz sunum elde etmek için ekran üzerinde otomatik olarak hizalanmayı sağlayan çerçeve düzeltme özelliği ile destekleniyor. Videowall kurulumu, çok yönlü bağlantı olanağı ile VGA, DVI ve CVBS loop kabiliyetleri sayesinde kolay ve hızlı hale geliyor.

Hem PN-55H hem de PN-46D, seçilmiş ses ve video kaynaklarından gelen görüntülerin belirlenen zamanlarda başlatılmasına ve durdurulmasına yarayan önceden programlanabilen tümleşik zaman çizelgesi özelliği ile birlikte geliyor. RS-232, RJ45 ve IR giriş ve çıkışları ile uzaktan kumanda, dahili videowall matrix’i içindeki çoklu ekran görüntülerini kontrol edebilme kolaylığı sağlıyor.

7/24 çalışan operasyonlar için kullanılan her iki monitör de 10-bit premium-seviyedeki IPS (PN-55H) ve MVA (PN-46D) panellerle ve diğer seçkin, dayanıklı malzemelerden üretilmiş. Bu monitörlerin hiç durmadan çalışabilmesini sağlayan diğer bir özellik ise AG Neovo’nun Anti-Burn-in™ ve Isı Kontrol Sensörü Teknolojileridir.  Anti-Burn-in™ teknolojisi ekranda uzun süre aynı görüntünün kalmasına karşı gölgelemeyi önlerken, Isı Kontrol Sensörü ise, otomatik dahili soğuma sensörü ile monitörü aşırı ısınmadan koruyor. Bununla birlikte, AG Neovo ileri görüntüleme platformu ile her iki model ekranda da son teknoloji görüntü sunarken, izleyicilere faklı izleme seçenekleri sağlıyor.

AG Neovo, yüksek kalitede ve profesyonel görüntüleme cihazları konusunda dünyanın önde gelen üreticilerindendir. Eğitim ve araştırma, güvenlik, ulaştırma, sağlık, kamu, endüstri ve perakende gibi sektörlerde kullanıma uygun, çok çeşitli ürün gamına sahiptir. AG Neovo ürünleri, Sensormatic’in önemli projelerinde kullanılmaktadır.


Yorum ekle