Sensormatic Blog

Blog Hakkında

Merak ettikleriniz için Sensormatic Blogu artık yayında!

Sevgili Takipçilerimiz,

Sensormatic blog sayfamız ile sizlerle olan buluşma noktalarımıza bir yenisini daha ekledik. Sayfalarımız arasında dolaşırken en yeni teknolojiler, yaratıcı çözümler ve  inovatif ürünlerle buluşacaksınız. Sadece ürün ve çözümler değil güvenlik, teknoloji, verimlilik ve  merak ettiğiniz pek çok alanda özel ipuçlarına, elektronik güvenlik ile ilgili haberlere ve etkinliklerimizle ilgili bilgilere bu alandan ulaşabileceksiniz.

Blog sayfamızda, Sensormatic’in uzman kadrosu, teknik içerikleri paylaşmanın yanı sıra, kişisel ve kurumsal tecrübelerini de aktaracaklar.

Bilgi paylaşmayı bu kadar keyifle yapan Sensormatic kimdir?

Sensormatic, 1994’ten beri hayata geçirdiği projelerle sektördeki en büyük portföye ulaşan lider elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür. Müşterilerine, ihtiyaçlarına yönelik, merkezden yönetilebilen ve sürekli büyüyebilen çözümler sunmayı azami düzeyde önemser, marka ve teknoloji bağımsız çözüm sağlar. 50’den fazla lider markanın bölgedeki distribütörü olmanın yarattığı fayda ile müşterilerine en rekabetçi koşulları önerir. Sahip olduğu uzmanlık sayesinde birçok farklı ve karmaşık sistemi, müşteri risk ve ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirerek katma değer yaratır. Karlı ve sürdürülebilir bir geleceğin, müşterilerin ana işlerine odaklanmalarını sağlayarak ve ileri teknoloji ürünlerle her safhada verimliliği artıracak entegre çözümler sunan “ lider iş ortağı” olmaktan geçtiğinin bilincinde adımlar atar.  Sensormatic, güvenlik konusunda bir müşterinin ihtiyaç duyduğu; uzun süreli ilişkiler kurabileceği, tüm elektronik güvenlik ihtiyaçlarına yanıt alabileceği, güvenlik projesinin tamamının sorumluluğunu üstlenebileceği bir iş ortağıdır. Farklı teknoloji kombinasyonlarını elektronik güvenlik için kullanan tek markadır.

Yorum ekle